FMP300FRF73-88R7
MFR.Part #
FMP300FRF73-88R7
JLCPCB Part #
C3358976
Description
-55℃~+155℃ 3W 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS