FMP300FRF73-887R
MFR.Part #
FMP300FRF73-887R
JLCPCB Part #
C1761135
Description
-55℃~+155℃ 3W 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS