FMP300FRF73-6R19
MFR.Part #
FMP300FRF73-6R19
JLCPCB Part #
C1762325
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.19Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS