FMP300FRF73-681K
MFR.Part #
FMP300FRF73-681K
JLCPCB Part #
C3538406
Description
-55℃~+155℃ 3W 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS