FMP300FRF73-590K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FRF73-590K
JLCPCB Part #
C3548550
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS