FMP300FRF73-4R64
MFR.Part #
FMP300FRF73-4R64
JLCPCB Part #
C1762295
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.64Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS