FMP300FRF73-4K75
MFR.Part #
FMP300FRF73-4K75
JLCPCB Part #
C1762880
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS