FMP300FRF73-4K7
MFR.Part #
FMP300FRF73-4K7
JLCPCB Part #
C3537658
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS