FMP300FRF73-442K
MFR.Part #
FMP300FRF73-442K
JLCPCB Part #
C1761277
Description
-55℃~+155℃ 3W 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS