FMP300FRF73-422K
MFR.Part #
FMP300FRF73-422K
JLCPCB Part #
C1761315
Description
-55℃~+155℃ 3W 422kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS