FMP300FRF73-3K4
MFR.Part #
FMP300FRF73-3K4
JLCPCB Part #
C1762825
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS