FMP300FRF73-2R55
MFR.Part #
FMP300FRF73-2R55
JLCPCB Part #
C1762027
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS