FMP300FRF73-2R49
MFR.Part #
FMP300FRF73-2R49
JLCPCB Part #
C1761992
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS