FMP300FRF73-2K43
MFR.Part #
FMP300FRF73-2K43
JLCPCB Part #
C1761459
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS