FMP300FRF73-24K3
MFR.Part #
FMP300FRF73-24K3
JLCPCB Part #
C1761705
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS