FMP300FRF73-21K5
MFR.Part #
FMP300FRF73-21K5
JLCPCB Part #
C1761780
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS