FMP300FRF73-1R37
MFR.Part #
FMP300FRF73-1R37
JLCPCB Part #
C1762262
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS