FMP300FRF73-1R15
MFR.Part #
FMP300FRF73-1R15
JLCPCB Part #
C3484532
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS