FMP300FRF73-1R07
MFR.Part #
FMP300FRF73-1R07
JLCPCB Part #
C1762526
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS