FMP300FRF73-18R2
MFR.Part #
FMP300FRF73-18R2
JLCPCB Part #
C1760884
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS