FMP300FRF73-17R8
MFR.Part #
FMP300FRF73-17R8
JLCPCB Part #
C3578452
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS