FMP300FRF73-17R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FRF73-17R4
JLCPCB Part #
C3578966
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS