FMP300FBF73-976K
MFR.Part #
FMP300FBF73-976K
JLCPCB Part #
C1388948
Description
-55℃~+155℃ 3W 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS