FMP300FBF73-86R6
MFR.Part #
FMP300FBF73-86R6
JLCPCB Part #
C1386186
Description
-55℃~+155℃ 3W 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS