FMP300FBF73-82K
MFR.Part #
FMP300FBF73-82K
JLCPCB Part #
C1386408
Description
-55℃~+155℃ 3W 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS