FMP300FBF73-787K
MFR.Part #
FMP300FBF73-787K
JLCPCB Part #
C1386624
Description
-55℃~+155℃ 3W 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS