FMP300FBF73-6K65
MFR.Part #
FMP300FBF73-6K65
JLCPCB Part #
C1386422
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS