FMP300FBF73-6K34
MFR.Part #
FMP300FBF73-6K34
JLCPCB Part #
C1386369
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS