FMP300FBF73-3K65
MFR.Part #
FMP300FBF73-3K65
JLCPCB Part #
C1386838
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS