FMP300FBF73-39K2
MFR.Part #
FMP300FBF73-39K2
JLCPCB Part #
C1387033
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS