FMP300FBF73-34R8
MFR.Part #
FMP300FBF73-34R8
JLCPCB Part #
C1386881
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS