FMP300FBF73-316K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FBF73-316K
JLCPCB Part #
C3531155
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS