FMP300FBF73-28K
MFR.Part #
FMP300FBF73-28K
JLCPCB Part #
C1386347
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS