FMP300FBF73-261K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FBF73-261K
JLCPCB Part #
C3492808
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS