FMP300FBF73-226K
MFR.Part #
FMP300FBF73-226K
JLCPCB Part #
C1386283
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS