FMP300FBF73-1K54
MFR.Part #
FMP300FBF73-1K54
JLCPCB Part #
C1386165
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS