FMP300FBF73-196K
MFR.Part #
FMP300FBF73-196K
JLCPCB Part #
C1386515
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS