FMP300FBF73-17K4
MFR.Part #
FMP300FBF73-17K4
JLCPCB Part #
C1386524
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS