FMP300FBF73-16R2
MFR.Part #
FMP300FBF73-16R2
JLCPCB Part #
C3557366
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS