FMP300FBF73-10K
MFR.Part #
FMP300FBF73-10K
JLCPCB Part #
C1386370
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS