FMP200JT-52-750K
MFR.Part #
FMP200JT-52-750K
JLCPCB Part #
C1377782
Description
-55℃~+155℃ 2W 750kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS