FMP200JT-52-68K
MFR.Part #
FMP200JT-52-68K
JLCPCB Part #
C3382094
Description
-55℃~+155℃ 2W 68kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS