FMP200JT-52-62R
MFR.Part #
FMP200JT-52-62R
JLCPCB Part #
C1377798
Description
-55℃~+155℃ 2W 62Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS