FMP200JT-52-430R
MFR.Part #
FMP200JT-52-430R
JLCPCB Part #
C3442643
Description
-55℃~+155℃ 2W 430Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS