FMP200JT-52-3K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200JT-52-3K6
JLCPCB Part #
C1377850
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS