FMP200JT-52-27R
MFR.Part #
FMP200JT-52-27R
JLCPCB Part #
C1383635
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS