FMP200JT-52-24K
MFR.Part #
FMP200JT-52-24K
JLCPCB Part #
C1377921
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS