FMP200JT-52-1R5
MFR.Part #
FMP200JT-52-1R5
JLCPCB Part #
C1379637
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS