FMP200JT-52-1K2
MFR.Part #
FMP200JT-52-1K2
JLCPCB Part #
C3468988
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS