FMP200JR-52-220K
MFR.Part #
FMP200JR-52-220K
JLCPCB Part #
C1759543
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS